شنبه, 29 مهر 1396
عنوان : شرایط ثبت نام در دوره های كوتاه مدت آموزشكده نقشه برداری در سال 1396
کد خبر : ۱۵۶۴
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ 
ساعت : ۱۳:۵:۴۲
شرایط ثبت نام در دوره های کوتاه مدت آموزشکده نقشه برداری در سال 1396

از تاریخ 3 لغایت 8 تیرماه آموزشکده نقشه برداری در تعطیلات تابستانی است و کسی پاسخگوی تلفنی نیست؛ بنابراین خواهشمند است در صورت سوال در مورد دوره های ذیل  تا تاریخ 31 خرداد ماه 96  قطعی شده است و می توانید شهریه را واریز کرده و در سایت اموزشکده ثبت نام نمایید: دوره ArcGIS  مقدماتی شروع دوره از دهم تیرماه دوره Civil3D مقدماتی شروع دوره از دهم تیرماه دوره نقشه برداری زمینی شروع دوره از 17 تیرماه دوره توتال مقدماتی (بعد از گذراندن دوره زمینی) شروع دوره از 31 تیرماه دوره توتال پیشرفته(بعد از گذارندن دوره زمینی و توتال مقدماتی) شروع دوره از 7 مرداد ماه تفسیر عکس هوایی شروع دوره از تاریخ 14 مرداد ماه دوره نقشه برداری زمینی شروع دوره از 4 شهریور ماه
دوره توتال مقدماتی (بعد از گذراندن دوره زمینی) شروع دوره از 19 شهریورماه
دوره توتال پیشرفته(بعد از گذارندن دوره زمینی و توتال مقدماتی) شروع دوره از 25 شهریورماه لازم بذکر است دوره های پیشرفته ارک جی اس و سیویل تری در صورت توافق دانشجویان و استاد  محترم  کسب نصاب حداقل نفرات اولیه در همان تاریخ تقویمی اموزشکده یا یک تاریخ دیگر انجام خواهد شد. لازم بذکر است تشکیل دوره های دیگر در صورت کسب نصاب لازم از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
  تذکر: برخی از دوره ها ی خاص تنها برای یکبار در سال تشکیل می گردد. لذا ضروری است قبل از هرگونه واریز وجه شهریه ضمن تماس با شماره 66071145  از تشکیل دوره اطمینان حاصل فرمایید. 

برای مطالعه سرفصلهای کلیه دروس و برنامه کامل آموزشی دوره های کوتاه مدت سال 1396 به صورت فایل PDF اینجا را کلیک نمایید. 

برای اتصال موضوع اینجا کلیک کنید...
http://www.gtc.ac.ir/Default.aspx?tabid=167بازگشت           چاپ چاپ         
 
کپی با ذکر اداره کل ژئودزی و نقشه برداری زمینی بلا مانع است

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8